خرید فالوور!

خرید فالوور یکی از راه هایی افزایش فالوور پیج اینستاگرام است.

چرا؟!

از قدیم گفتن مردم عقلشان به چشمشان است ، مسلما این عدالت نیست ولی حتی اگر شما مفیدترین و جذابترین پیج اینستاگرام را داشته باشید و تعداد فالوور هایتان 100 عدد باشد ناخودآگاه کسی تمایلی به فالو کردن یا خرید از فروشگاه مجازی شما نشان نمی دهد این یک واقعیت تلخ اما اثبات شده است. اگرچه خرید فالوور ایده آل ترین راه نیست اما با خرید فالوور می توان به اعتباربخشی و محبوبیت پیج اینستاگرام بسیار سرعت بخشید.

فالوور چیست؟

فالوور به معنای دنبال کننده است، فالوور اینستاگرام به افرادی می‌گویند که پیج اینستاگرام شمارا دنبال می‌کنند تا از فعالیت شما آگاه باشند.زمانی که شما مطلبی در پیج خود می‌گذارید مطالب شما برای فالوور های شما به نمایش در می اید.

چرا فالوور بخریم؟

استراتژی خرید فالوور زمینه را برای جذب فالوور با کیفیت و واقعی و فعال ایجاد میکند. خرید فالوور یکی از روشی است که شما می‌توانید لایک ، کامنت ، بازدیدکننده و مشتری را به‌صورت همزمان بهبود ببخشید.

خرید فالوور پروسه شما را سری تر کرده و به اصطلاح راه صد ساله را به یک شبه تبدیل می‌کند و این برای کسب و کار های نوپا خبر خوبی است چون تازه شروع کرده اند و مردم شناخت چندانی نسبت به ان ها ندارند این کسب و کار ها میتوانند با خرید فالوور روند رو به رشد خود را سریع تر کنند.

اما حالا چاره چیست؟

دو راه وجود دارد:

 1. صرف هزینه و تبلیغ کردن که واقعاً هزینه‌های سرسام‌آوری دارد و بازدهی آنها هم کم است.
 2. راه دوم این است که ما با استفاده از خرید فالوور، اعضای پیجتان را بالا ببرید تا هم در تبادلات جایگاه بهتری داشته باشید و هم اعتبار   بالاتر برود تا اعتماد کاربران جلب کنید.

خرید فالوور برای افراد

خرید فالوور به منظور هویت سازی و تاثیرگذاری در فضای مجازی شکل تازه ای از تبلیغات است که روی اعتماد به نفس افراد نیز تاثیر مثبت دارد. اصلا انگار این فالوورهای ندیده و نشناخته می توانند شخصیت صاحبان پیج را بالا ببرند. چه فراوان صفحات پر محتوای اینستاگرامی که هرگز توسط مخاطب ها دیده و درک نشدند زیرا هرگز دنبال کننده ای نداشتند.

تاثیر خرید فالوور بر زندگی افراد

میزان تعداد فالوور به یک عدد جادویی تبدیل شده که خرید فالوور میزان محبوبیت و حتی اعتماد به نفس افراد را تحت تاثیر قرار می دهد. وقتی وارد صفحه شبکه مجازی دوستتان می شوید و میبینید 20 هزار نفر دنبال کننده دارد به صورت ناخودآگاه تحت تاثیر قرار می گیرید و حتی ممکن است کمی نگاهتان را به آن فرد تغییر دهید! البته این موضوع فقط در ایران رواج ندارد و در اکثر کشور های دنیا افراد به دنبال افزایش فالوور خود هستند از خرید فالوور و خرید لایک گرفته تا بلعیدن ترکیب سیگار و شیرموز! و ساخت کلیپ های حرفه ای و پرهزینه طنز، همگی تلاش میکنند رقم فالوور خود را بالا ببرند.

خرید فالوور برای کسب و کار اینترنتی

یکی از شاخه های کسب و کار اینترنتی که در کشور پیشرفت بسیاری داشته است ، کسب و کار تحت شبکه های مجازی نظیر اینستاگرام است. اما بازاریابی در این حوزه قوانین خاص خود را دارد و فعالیت هایی متفاوت را برای جذب مشتری می طلبد مثلا خرید فالوور.

اینستاگرام در صدر این شبکه های اجتماعی در ایران قرار دارد که امکانات بسیاری خوبی را به کاربران برای گسترش فعالیت های خود ارائه می دهد.  اما نکته مهم اینجاست که اعتبار در این شبکه های اجتماعی به تعداد فالوور ها بستگی دارد و جذب فالوور فعال و واقعی کاری دشوار است که با خرید فالوور فعال و واقعی می توان به این اعتبار رسید.

شما صرفا با راه اندازی یک پیج اینستاگرام نمی توانید کسب و کار سودده خود را ایجاد نمایید. استفاده از این فضا ، به دلیل تعداد زیاد کاربران می تواند یک عامل تاثیر گذار در بازاریابی کسب و کار شما باشد و خرید فالوور یکی از عامل تاثیر گذار میباشد.

چرا اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است؟

امکانات و ویژگی‌های منحصربه‌فرد اینستاگرام باعث رشد روز افزون ان میان مردم و تقاضای زیاد برای خرید فالوور شده است و باعث تبدیل‌ شدنش به سریع‌ترین، بهترین و موثرترین راه تبلیغ و جذب مشتری شده است.

شما با خرید فالوور زمینه را برای جذب فالوور با کیفیت و واقعی و فعال ایجاد خواهید کرد که این‌یک امتیاز به شمار می‌آید. با خرید فالوور برای یک صفحه تجاری، در واقع راه «بازاریابی اینستاگرامی» و «جذب مشتری از طریق اینستاگرام» را طی کرده اید.

به هر صورت در جامعه ما شاید توجه به تعداد فالوور در اینستاگرام ، نسبت به ارائه محتوای مفید بیشتر باشد. پیج هایی هستند که محتوای بسیار مفیدی ارائه می دهند اما در جذب فالوور ناکام هستند و رشد مناسبی ندارد و پیج هایی هم هستند که با وجود مطالب بی کیفیت با خرید فالوور توانسته اند مشهور شوند البته باید توجه کنید که حتی اگر قصد خرید فالوور را داشته باشید باید محتوای مناسبی تولید کنید تا فالوور هایتان باعث رشد کسب و کارتان شوند.

فضای اینستاگرام برای یک کسب و کار بدون وجود فالوور مناسب و محتوای خوب سود چندانی ندارد. پیج های زیادی هستند که کسب و کارشان را فقط در اینستاگرام دارند و در فضای واقعی هیچ فعالیتی ندارند. این پیج ها عمدتا دارای فالوور بالایی هستند و یکی از روش هایی که استفاده می کنند خرید فالوور است.

آیا خرید فالوور رونق کسب و کارهای نوپا را به همراه دارد؟

با توجه به تاثیر تعداد فالوورها در افزایش محبوبیت شخصی، خرید فالوور هم به طور قطع اثرگذار خواهد بود. جذب تعداد فالوورهای بیشتر به معنای دیده شدن کالا یا خدمات کسب و کارهای نوپا است. استارتاپ های تازه تاسیس می توانند با خرید فالوور و تبلیغات هدفمند یک شبه ره صد ساله را طی کنند.

هر بازدید کننده که از صفحه فروش محصولات شما بازدید میکند با دیدن تعداد فالوور شما را قضاوت کرده و تصمیم میگیرد که اعتماد کند یا نه و در این میان افرادی موفق هستند که فالوور زیادی دارند و خرید فالوور به کسب و کار آنها کمک کرده است.

خرید فالوور برای پیج هایی با فالوور پایین چه سودی دارد؟

خرید فالوور برای پیج هایی که فالوور پایینی دارند نیز سود من است زیرا باید بپذیریم که کاربران، امروزه به پیج های با فالوور پایین حتی با وجود بهترین مطالب اهمیتی نمی‌دهند و ترجیح می‌دهند، وارد پیجی با عضو بالا شوند که میتوان با خرید فالوور این مشکل را حل کرد و از طرفی یکی از راه‌های افزایش فالوور ، شرکت در تبادل است و همه خوب می دانیم که باز هم در این تبادلات، پیج های با فالوور بالا رشد می‌کنند و همین اندک فالوور هم به سمت خود می‌کشانند.

شما می‌توانید با خرید فالوور سریع تر به پیج درامد زا برسید آمارهای رسمی نشان می‌دهد که اگر یک شرکت، فروشگاه، برند و یا هر کسب‌وکار دیگر حداقل یک محصول برای فروش دارد و در حال حاضر در اینستاگرام فعالیتی ندارد میزان قابل‌توجهی از سود خود را از دست می‌دهد و سری ترین راه برای جبرانان آن خرید فالوور است که در این صورت با یک تیر چند نشان زداید. هم فروشتان افزایش یافته هم بازدیدتان.

فالوور بیشتر = بازدید کننده بیشتر

هر چه تعداد بازدید کننده ها بیشتر باشد درصد فروش هم بالاتر می رود. بازار تجارت جهانی هم از این سفره بی نصیب نمانده است و از فضای رایگان اینستاگرام برای کسب سرمایه های کلان بهره می برد. ساخت کلیپ های حرفه ای و پر هزینه با محتوای تبلیغاتی، طنز و سرگرم کننده صرفا برای جذب فالوور اینستاگرام است. در این میان خرید فالوور و لایک و تبادل لینک همگی برای همین منظور انجام می شود.

خرید فالوور واقعی

فالوور هایی که فالوور بند برای شما جمع‌آوری می‌کند واقعی هستند و شما می‌توانید با یک بار خرید فالوور یا مراجع به نظرات شاهد سرعت و عملکرد ما با کمترین ریزش باشد. بدون شک بالا بودن فالوور و لایک پست‌ها تاثیر بسیار زیادی در جذب مخاطبین و بالا رفتن اعتبار پیج اینستاگرام شما دارد.

آیا فالوور ها فعال هستند؟

فالوور بند سه نوع فالوور برای فروش دارد. یکی فالوور ایرانی که افراد ایرانی در منطقه ایران افزوده می شوند و قیمت مناسبی دارند و این نوع فالوور به پیج های سطح بالا که پیج شناخته شده ای دارند توصیه میشود. دوم فالوور خارجی که هر فرد خارج از ایران خارجی محسوب می شود و این به پیج های رو به رشد و افرادی که محصول خارجی دارند توصیه میشود. و فالوور ارزان که قیمت کمی نسبت به قبلی ها دارد و برای افرادی که پیج خود را تازه شروع کرده اند توصیه میشود.

توجه:

با توجه به الگوریتم های منطقه ای و جغرافیایی اینستاگرام پس از خرید فالوور ممکن است کاربران کشور های همسایه نیز به صورت طبیعی شما را فالو کنند که از فالوور های ارسالی ما نیستند و ما کنترلی روی آنها نداریم.

ربات اینستاگرام ، مزایا و معایب

این روزها بازار ربات های نرم افزاری و پنل سایتی داغ شده است که رقم های متوسط و بالایی را با این عنوان که شما فالوورهای واقعی و حتی بر اساس شهر و استان دریافت خواهید کرد طلب میکنند.از آنجایی که هیچ چیز به صورت مطلق کلاهبرداری یا واقعی نیست از ابراز نظر یک جانبه در مورد این سایت ها خودداری میکنیم اما ذکر چند نکته خالی از لطف نیست.

1-امنیت

در تمام ربات های اینستاگرامی از نینجاگرام خارجی گرفته تا سایت های ایرانی و پنلی شما می بایست با اکانت و یوزر و پسورد خود لاگین نمایید اگرچه تمام سایت ها ادعا میکنند اطلاعات وارد شده صرفا توسط صفحه اصلی اینستاگرام دریافت و برای ورود استفاده میشود اما یک برنامه نویس تازه کار هم می تواند با یک خط کد آنها را در دیتابیس خود ذخیره کند !فرض کنید بعد از سه ماه به یکباره سایتش رو تعطیل کنه و اکانت های سیو شده بالای 50کا رو تغییر رمز داده و برای خودش برداره و رمزش رو عوض کرده و پیج ها رو به قیمت های گزاف به فروش بزاره با سرچ گزینه فروش پیج اینستاگرام به انبوهی از پیج فروشان بر خواهید خورد !

2- روش جذب فالوور در ربات ها

پایه و اساس تمام ربات های اینستاگرامی همانطور که از نامشان پیداست یک چیز است انجام خودکار عملیات هایی که شما برایشان وقت ندارید در حقیقت این ربات ها توسط اسکریپت هایی اقدام به لایک و گذاشتن کامنت و فالو کردن دیگران میکنند تا به این وسیله دیگران هم شما را دیده و در صورت تمایل فالو یا لایک کنند. برای مشاهده بازدهی این عمل کافیست چند روزی خودتان کارهای ربات را انجام دهید یعنی در ساعات مختلفی از روز گوشی را برداشته اقدام به لایک و کامنت و فالو کردن دیگران کنید بی آنکه ما چیزی بگوییم خواهید فهمید که ادعاهای دریافت 10 هزار فالوور در یک هفته و ماه توسط سایت های فروشنده با چنین ارقامی عملا غیر ممکن بوده و نتیجه ای که میبینید چیزی جز یکسری فالوور فیک که برایتان واریز شده نیست.

ربات بهتر است یا خرید فالوور :

این به خود و منطق خودتان بستگی دارد. چرا! چون شما با انجام کار ربات عملا فهمیدید که 10کا در هفته اصلا امکان پذیر نیست حالا با فرض این که از صبح تا شب این کار را انجام بده. اصلا خود شما به صرف این که کسی لایکتون کنه یا کامنت بذاره فالوش میکنید!!!! پس این فالوور ها کلا فیک اند ولی خرید فالوور چطور این فالوور ها چون به خواست خودشون بوده عضو میشن یعنی با پاپ آپ یا نوتیفیکیشن یا روش های دیگر صفحه شما رو باز میکنن و دلخواه فالو میکنند.

سخن آخر

همانطور که تا اینجا متوجه شدید ، خرید فالوور به صرفه ترین و بهینه ترین حالت ممکن برای رشد پیج اینستاگرام است. شما در این روش خرید فالوور تعداد فالوور مشخصی را خریداری می کنید و سیستم دقیقا همان تعداد فالوور واقعی برای پیج اینستاگرام شما جذب می کند و فالوورهای پیج به صورت هدفمند توسعه می یابد.

2 دیدگاه. دیدگاهی بگذارید

 • احسان
  25/07/2020 18:53

  من خرید کردم فالوور هاش عالی بود توی خریدتون شک نکنید

  پاسخ
 • سلام کیفیتش خوب بود سری هم اومد بازم ازتون میخوام بخرم فقط یکم قیمتو تخفیف بدین دیگه

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست